Technologie » Komputery

IFS Applications pomaga zmodernizować działającą od 120 lat firmę Benders Paper Cups

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Benders Paper Cups, jedyny w Europie producent specjalizujący się w wytwarzaniu papierowych kubków, wybrała system IFS Applications™ 8 jako nowe rozwiązanie ERP...

Firma Benders, z siedzibą w miejscowości Wrexham w Wielkiej Brytanii, zajmuje się produkcją papierowych kubków do gorących napojów. Pod nowym kierownictwem firma Benders zdecydowała się zupełnie zmienić przestarzały system IT i zastąpić go systemem Applications. Pozwoli to usprawnić różne obszary działalności firmy Benders oraz ułatwi modernizację kluczowych maszyn produkcyjnych.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/ifs_applications_pomaga_zmodernizowac_dzialajaca_od_120_lat_firme_benders_paper_cups.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »