Technologie » Komputery

IFS jako jeden z pierwszych dostawców systemów ERP oferuje aplikacje biznesowe dla platformy Samsung

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, wprowadziła aplikację IFS Notify Me™ współpracującą z Samsung KNOX − wszechstronną platformą zapewniającą bezpieczeństwo danych firmowych na urządzeniach mobilnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma IFS staje się dzięki temu jednym z pierwszych dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw, którzy wykorzystują zalety tej platformy, by przynieść realne korzyści swoim klientom.

 
Samsung KNOX to kompleksowe rozwiązanie mobilnego bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw, które nie narusza prywatności pracowników korzystających z urządzeń mobilnych. Wielowarstwowe mechanizmy ochrony pozwalają na instalację i uruchamianie aplikacji systemu Android z zachowaniem reguł bezpieczeństwa stosowanych przez przedsiębiorstwa.

IFS Notify Me to aplikacja biznesowa na smartfony, która umożliwia zatwierdzanie i autoryzację zapotrzebowań oraz zamówień, faktur zakupu, a także kosztów delegacji. Notify Me zapoczątkowuje całą serię aplikacji IFS Touch Apps dla platformy Samsung KNOX. 
 
Czytaj całość artykułu tutaj:  IFS jako jeden z pierwszych dostawców systemów ERP oferuje aplikacje biznesowe dla platformy Samsung


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »