Technologie » Komputery

IFS liderem wśród dostawców rozwiązań EAM w modelu SaaS i w chmurze według raportu IDC MarketScape

IFS liderem wśród dostawców rozwiązań EAM w modelu SaaS i w chmurze według raportu IDC MarketScape
Zobacz więcej zdjęć »
IFS znalazł się w kategorii Liderzy dzięki oferowanej zaawansowanej funkcjonalności EAM obejmującej cały cykl życia projektu i majątku przedsiębiorstwa.

 IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że dzięki oferowanym rozbudowanym możliwościom w zakresie zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management, EAM) został uznany za lidera w raporcie IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Asset-Intensive EAM Applications 2019 Vendor Assessment*.

Od momentu rozpoczęcia działalności w zakresie rozwiązań EAM ponad 35 lat temu, IFS stworzył rozbudowaną ofertę rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu, w tym sektora lotnictwa i obrony, energetyki, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora ropy i gazu oraz przemysłu wydobywczego.


Czytaj całość tutaj: https://erp-view.pl/rynek-it/28185-ifs-liderem-wsrod-dostawcow-rozwiazan-eam-w-modelu-saas-i-w-chmurze-wedlug-raportu-idc-marketscape.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »