Technologie » Komputery

IFS nabywa firmę MainIoT Software Oy

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła podpisanie umowy z właścicielami firmy MainIoT Software Oy (w skrócie „MainIoT”), której celem jest wykupienie 100 procent udziałów spółki. Zakup zostanie sfinansowany ze środków własnych.


Firma MainIoT dostarcza rozwiązań do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania obsługą serwisową( ESM), a także powiązanych z nimi systemów do zarządzania danymi. Produkty te są skierowane do firm działających w branży energetycznej, przetwórczej, produkcyjnej i usługowej.

Obecnie, ze względu na przejęcie przez firmę IFS, licząca ponad 200 przedsiębiorstw baza kliencka MainIoT będzie miała dostęp do sprawdzonych rozwiązań branżowych firmy IFS. W ten sposób renomowane firmy, takie jak SSAB, Caverion, Neste, Gasum, Empower i Maintpartners, będą mogły korzystać z zalet współpracy z globalnym dostawcą oprogramowania, który przez niezależnych analityków jest uznawany za lidera branży.

Czytaj całość tutaj: http://erp-view.pl/wiadomosci/ifs_nabywa_firme_mainiot_software_oy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »