Technologie » Komputery

IFS ogłasza daty konferencji IFS World Conference na rok 2015

IFS ogłasza daty konferencji IFS World Conference na rok 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, potwierdza daty konferencji IFS World Conference na rok 2015. Konferencja będzie trwać od wtorku 5 maja 2015 r. do czwartku 7 maja 2015 r. w centrum kongresowym John B. Hynes w Bostonie w stanie Massachusetts w USA.

W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wielu ważnych informacji od przedstawicieli firmy IFS i jej partnerów. Oprócz poznania nowości dotyczących rozwoju kluczowych produktów na konferencji będzie można posłuchać prelegentów opisujących sprawdzone metody działania (w tym również sesje poświęcone strategii oraz technologii), wziąć udział w warsztatach i szkoleniach, a także nawiązywać nowe kontakty.

czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/ifs_oglasza_daty_konferencji_ifs_world_conference_na_rok_2015.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »