Technologie » Komputery

IFS prezentuje najnowszą wersję rozwiązania IFS Maintenix Operator Edition dla linii lotniczych i pr

IFS prezentuje najnowszą wersję rozwiązania IFS Maintenix Operator Edition dla linii lotniczych i pr
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa wersja pomaga klientom stawić czoło kluczowym wyzwaniom biznesowym oraz pozwala użytkownikom korzystać z wyższej efektywności operacyjnej, lepszej skalowalności i wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje o wprowadzeniu najnowszej wersji wiodącego w branży systemu obsługi technicznej i inżynierii lotniczej IFS Maintenix™ Operator Edition. Nowa wersja zawiera rozszerzenia we wszystkich obszarach funkcjonalnych zarządzania obsługą techniczną, w tym w łańcuchu dostaw, inżynierii, realizacji obsługi technicznej, bezpieczeństwie i zgodności z przepisami.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/ifs_prezentuje_najnowsza_wersje_rozwiazania_ifs_maintenix_operator_edition_dla_linii_lotniczych_i_przewoznikow.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »