Technologie » Komputery

IFS przejmuje Astea International i wzmacnia pozycję na rynku systemów FSM

IFS przejmuje Astea International i wzmacnia pozycję na rynku systemów FSM
Zobacz więcej zdjęć »
IFS poinformował o zawarciu ostatecznej umowy dotyczącej nabycia Astea International, globalnej firmy zajmującej się produkcją oprogramowania.

Połączona firma będzie w stanie obsłużyć liczniejsze grono klientów w większej liczbie krajów dzięki powiększeniu sieci partnerów i wyjątkowym kompetencjom poszerzonego zespołu pracowników.

IFS odnotowuje znaczny wzrost organiczny w obszarze rozwiązań do zarządzania serwisem w terenie. W okresie od początku roku 2019 przychody ze sprzedaży licencji zwiększyły się o 119%*. Dzięki połączeniu z firmą Astea korporacja IFS będzie mogła poszerzyć zakres swojego działania. Obecnie obsługuje już ponad 10 tysięcy klientów z całego świata, z czego około 8 tysięcy stanowią przedsiębiorstwa korzystające z rozwiązań do zarządzania obsługą serwisową. Przewidywana wartość wskaźnika wzrostu przychodów z licencji FSM w roku 2020 wynosi 40%, przy czym według prognoz 80% tych przychodów stanowić będą opłaty okresowe.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/rynek-it/28506-ifs-przejmuje-astea-international-i-wzmacnia-pozycje-na-rynku-systemow-fsm.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »