Kultura, sztuka » Muzyka

III Grudziądzkie Disco Granie

III Grudziądzkie Disco Granie
Zobacz więcej zdjęć »
Już 26 maja Grudziądz zamieni się w stolicę disco polo! Na III Grudziądzkim Disco Graniu pobawimy się przy hitach Zenka Martyniuka, zespołu Boys oraz wielu innych gwiazd muzyki tanecznej.

Zenek Martyniuk i Akcent, Boys, Skaner, Top Girls, Milano oraz Extazy - te zespoły w niedzielę 26 maja porwą do zabawy uczestników III Grudziądzkiego Disco Grania.

Na scenie usłyszymy największe przeboje oraz nowości z repertuarów najpopularniejszych artystów. Wyjątkowa atmosfera, dobry kontakt z publicznością oraz mnóstwo pozytywnej energii. Takiej imprezy nie można przegapić!

Zobacz film zapowiadający koncert:

https://www.facebook.com/impresariat.wena/videos/270007233881937/?t=9

Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ulicy Hallera 4, start o godzinie 15.00. Bilety w cenie 50 zł można kupić na www.kupbilety24.eu lub w Biurze Podróży MyTravel w Galerii Grudziądzkiej przy ulicy Konarskiego 45.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »