Rozrywka i wypoczynek » Sport

III spotkanie w ramach projektu ANTYDOPING GREEN SEAL

III spotkanie w ramach projektu ANTYDOPING GREEN SEAL
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 6-7.11.2018 r. w Glasgow odbyło się III Międzynarodowe spotkanie projektowe ANTYDOPING GREEN SEAL. INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI jako jeden z partnerów zaprezentował narzędzia do zapobiegania dopingowi w sporcie rekreacyjnym.

Projekt ANTYDOPING GREEN SEAL ma na celu pogłębienie świadomości negatywnych skutków dopingu w sporcie amatorskim. Główną grupą docelową są dzieci i młodzież uprawiająca sport rekreacyjnie. Projekt wypełnia tym samym lukę rynkową, gdyż większość kampanii i działań antydopingowych jest skierowana do sportowców uprawiających sporty profesjonalnie.

Konsorcjum opracowało indywidualne narzędzia do zapobiegania dopingowi, które zostaną rozpowszechnione w całej Europie.

Materiały będą dostępne na stronie internetowej projektu: www.greenseal.aepsad.gob.es oraz na stronie www.sportinstytut.pl

Liderem projektu jest Agencia Española de Protección de la Salud en el Deporte (AEPSAD), partnerami są: Institut de Haute Formation aux Politiques Comunnautaires asbl (Belgia), Riječki Sportski Savez/Rijeka Sport's Association (Chorwacja), Fondazione Giovanni Paolo II per lo Sport (Włochy), Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (Polska), Parent Community Sports Trust (Wlk. Brytania).

ANTIDOPING Green Seal to projekt współfinansowany przez program Erasmus Plus, Key Action Sport.

Kontakt:

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie.

Dział Public Relations

Patrycja Jaksim

patrycja.jaksimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »