Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ile zyskasz samodzielnie organizując wakacje?

Ile zyskasz samodzielnie organizując wakacje?
Zobacz więcej zdjęć »
Od kilku lat obserwujemy rosnące zainteresowanie spędzaniem urlopu na tzw. „własną rękę”. Oczywiście miłośników takich wyjazdów zawsze było wielu jednak od jakiegoś czasu mówić można o swoistym trendzie w turystyce.

Lubimy taką formę wypoczynku  przede wszystkim dlatego, że choć przez chwilę możemy poczuć się jak prawdziwi podróżnicy, którzy z mapą, plecakiem i z dreszczykiem emocji przemierzają nieznane. Dodatkowym atutem jest cena. Wynajęcie całego domu lub apartamentu wspólnie z grupą znajomych znacząco obniża koszt urlopu. Stała cena rezerwacji dzielona na każdego uczestnika wyprawy daje kwotę znacznie niższą niż pobyt w hotelu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Decydujemy się na takie wakacje, ponieważ cenimy sobie swobodę. Nie chcemy być ograniczani  przez hotelowe godziny posiłków, wycieczki z tłumem innych turystów, w czasie których podążając za grupą właściwie niewiele można zobaczyć.  O zatrzymaniu się gdzieś na dłużej, zrobieniu kilku zdjęć z tej jednej jedynej, właściwej perspektywy, aby móc dumnie podzielić się nim później ze znajomymi a może wygrać dzięki niemu jakiś konkurs fotograficzny, właściwie nie może być mowy. Wyjazdy zaplanowane indywidualnie mają jeszcze jedną przewagę nad tymi  w pełni zorganizowanymi przez biura podroży. Mieszkając w zarezerwowanym domu lub apartamencie wakacyjnym w wybranej przez siebie lokalizacji mamy możliwość wtopienia się w codzienne życie mieszkańców, podpatrywania ich zachowań i przyzwyczajeń. Wybierając się do małego lokalnego sklepiku na zakupy można dowiedzieć się tylu niesamowitych rzeczy! Często w trakcie takich wakacji rodzą się wieloletnie przyjaźnie z sąsiadem, którego zapytaliśmy o rozkład autobusu lub o radę, co zobaczyć w okolicy, o czym nie informuje żaden przewodnik. I do tego prawdopodobieństwo przeżycia jakiejś niesamowitej przygody jest w trakcie takiego urlopu o wiele wyższe. Dla wielu z nas taki wyjazd to prawdziwe wyzwanie, próba sił i wreszcie możliwość użycia tych wyuczonych słówek i zwrotów w obcym języku.

Na rozwój takiej mody wśród turystów mają niewątpliwie wpływ duże firmy zajmujące się profesjonalnym wynajmem domów i apartamentów wakacyjnych. Liderem wśród nich jest Interhome. Firma ma za sobą ponad 46 lat doświadczeń w dziedzinie wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych i jest dziś wiodącym ich oferentem. Interhome przyjmuje rocznie ponad 550 tys. gości i obejmuje swoją ofertą 32 tys. obiektów wakacyjnych w 29 krajach, spełniając praktycznie wszelkie indywidualne życzenia: góry lub morze, miasto lub wieś, apartament lub willa. Pracownicy Interhome zapewniają swoim Klientom kompleksową obsługę przed wyjazdem a dzięki call center dostępnemu przez całą dobę oferują dodatkowe poczucie bezpieczeństwa również w trakcie pobytu.  Letnie propozycje obejmują tak ciekawe lokalizacje jak nadmorskie miejscowości Chorwacji, Włoch, Francji, Portugalii czy Hiszpanii, liczne wyspy m.in. Majorka, Sardynia, Ibiza, Sycylia, Korsyka i Wyspy Kanaryjskie oraz jeziora północnych Włoch. Z Interhome mogą Państwo również odkrywać europejskie metropolie. Apartamenty w Paryżu, Barcelonie, Berlinie, Madrycie, Wenecji są dostępne na pobyty weekendowe.  Poczynając od najprostszego studio dla 2-3 osób a kończąc na wspaniałych, luksusowych domach z basenami. Dużą zaletą jest to, że wszystkie oferty Interhome dostępne są online i możliwe do rezerwacji przez cała dobę.  Dzięki temu podróżowanie na własną rękę jest teraz o wiele prostsze.

Anna Wira
Interhome Polska Sp. z o. o
Ul. St. Kostki Potockiego 24 B
02-958 Warszawa
Tel. Kontaktowy (22) 858 03 01
www.interhome.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

blackppp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »