Gospodarka » Żywność

Im więcej drzew, tym więcej czystej wody w naturze. Posadź z nami milion drzew!

Ruszyła dziewiąta edycja programu Po Stronie Natury, w ramach którego Żywiec Zdrój wraz z partnerami: Lasami Państwowymi, Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym i Fundacją Ekologiczną Arka działa na rzecz ochrony zasobów naturalnych i do tego samego angażuje Polaków.

 Aby chronić naturalne zasoby wodne,
z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach posadzony zostanie już szósty milion drzew. Do działań na rzecz natury zachęca ambasadorka programu – Martyna Wojciechowska oraz dzieci, dla których te działania mają szczególne znaczenie.
,,ZRÓB TO DLA MNIE”
Naturalna woda jest optymalna dla naszego zdrowia, a żeby mógł ją pić każdy, również               w przyszłości, już dziś potrzeba chronić jej zasoby. W Polsce są one ograniczone - mamy trzy razy mniej czystej wody pitnej niż wynosi średnia europejska . Chcąc chronić zasoby wodne partnerzy programu Po Stronie Natury sadzą drzewa, angażując w to również konsumentów. Wszystkie działania prowadzone są z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach, aby również one mogły cieszyć się czystą wodą. W ramach komunikacji programu, to właśnie dzieci proszą dorosłych, by dla nich byli po stronie natury. Wyraża to idea tegorocznej edycji programu „Zrób to dla mnie”.
Natura nie jest nam dana raz na zawsze, musimy o nią dbać, bo to od nas zależy jaki świat zostawimy naszym dzieciom. To właśnie woda prosto z natury jest optymalna dla zdrowia,
 a drzewa pozwalają chronić jej zasoby. Dlatego w ramach programu Po Stronie Natury, wspólnie z partnerami i konsumentami, posadzimy w tym roku kolejny milion drzew. Troska
o zdrowie naszych dzieci i przyszłych pokoleń jest dużą motywacją dla nas - dorosłych. W tym roku program prowadzony jest na niespotykaną dotąd skalę, tak aby w działania mógł włączyć się każdy – mówi Inga Songin, dyrektor marketingu i PR Żywiec Zdrój.
Do sadzenia drzew zachęca również Martyna Wojciechowska – ambasadorka programu: Jestem po stronie natury nie tylko dla siebie – robię to przede wszystkim dla mojego dziecka. Chcę, aby moja córka była szczęśliwa, mogła cieszyć się pięknem przyrody, żeby miała czystą wodę. Drzewa nie tylko produkują tlen, chronią przed suszami i powodziami, ale mająRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HavasPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »