Firma » Praca

Impreza integracyjna uszyta na miarę

Impreza integracyjna uszyta na miarę
Zobacz więcej zdjęć »
Niektórzy za nimi przepadają, inni nienawidzą – imprezy integracyjne organizowane są obecnie w wielu polskich firmach. Ich głównym celem jest integracja pracowników w celu poprawy ich współpracy, stworzenia większego komfortu pracy, podniesienia morale.

Nie ma jednak nic gorszego niż nudne spotkanie, podczas którego uczestnicy są pozostawieni sami sobie. Właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się imprezy wypakowane po brzegi atrakcjami. To strzał w dziesiątkę!

Dobra impreza integracyjna powinna być zaplanowana w najdrobniejszych detalach. Powinna uwzględniać między innymi branżę oraz zainteresowania jej uczestników, a także warunki atmosferyczne. Możemy przygotować ją samodzielnie, ale możemy też zlecić jej stworzenie firmom, które specjalizują się właśnie w tym zakresie. Z ich pomocą pracownicy mogą bawić się naprawdę świetnie i zapomnieć na chwilę o swoich codziennych obowiązkach. Jednak pierwsze pytanie, które powinniśmy zadać sobie w kontekście organizacji imprezy integracyjnej, to miejsce, w którym powinna się ona odbyć.


Piękna sceneria Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Jura Krakowsko-Częstochowska to wyjątkowy punkt na mapie Polski. Wyróżnia się swoją wielowiekową historią oraz wspaniałymi zabytkami i przyrodą. Bielejące w słońcu ostańce skalne z wapienia oraz majestatyczne twierdze nazywane Orlimi Gniazdami przyciągają tutaj co roku wielu turystów z całego kraju. Jura będzie również wspaniałym pomysłem na integrację. Zachwycająca sceneria sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza, a na uwagę dodatkowo zasługuje kapitalny dojazd z dużych miast południa Polski, w tym Zawiercia, Katowic, Krakowa, Wrocławia.

Spektakularne atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej powodują, że to doskonały wybór na integrację na świeżym powietrzu. Imprezy outdoorowe mogą między innymi bazować na rajdach przeprawowych, spływach kajakowych, penetracji jaskiń, wspinaczce skałkowej. To tylko kilka propozycji, ponieważ jest ich znacznie więcej.

Jeżeli impreza integracyjna ma odbywać się na Jurze, z dala od siedziby firmy, warto zadbać również o noclegi. Na szczęście teraz to żaden problem, ponieważ działa tu wiele wysokiej klasy hoteli, które przygotowane są również na gości biznesowych. Oprócz komfortowych noclegów zapewniają również inne atrakcje, przykładowo dostęp do strefy Spa i basenów, dysponują zapleczem konferencyjnym – w pełni wyposażonymi salami dostosowanymi do prowadzenia konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

Na imprezy integracyjne zaprasza Hotel Fajkier Wellness & Spa!

Zlokalizowany w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc i Zawiercia Hotel Fajkier Wellness & Spa to doskonały wybór na imprezy integracyjne dla pracowników firm. To tutaj klienci mogą liczyć na profesjonalną i indywidualną obsługę w zakresie zaplanowania i realizacji niezapomnianych spotkań integracyjnych z różnorodnymi atrakcjami, zarówno outdoor, jak i indoor.

Z ofertą Hotelu Fajkier możemy zapoznać się na stronie internetowej pod adresem www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia/imprezy-integracyjne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »