Technologie » Komputery

Impuls EVO bezkonkurencyjny w kategorii ERP Trends

Impuls EVO bezkonkurencyjny w kategorii ERP Trends
Zobacz więcej zdjęć »
Prestiżowe Targi IT Future Awards 2014 już za nami. Towarzyszyły im konferencja IT Future Congress oraz konkurs Lider IT 2014, którego celem było wyłonienie kreatywnych rozwiązań, usług oraz technologii w 17 kategoriach, obejmujących branżę nowych technologii.

W kategorii „ERP Trends – systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa”, bezkonkurencyjny okazał się Impuls EVO, autorskie oprogramowanie BPSC SA.


O popularności tego rozwiązania na polskim rynku świadczą liczby. W 2013 roku na wdrożenie systemu Impuls EVO zdecydowało się kolejne 30 przedsiębiorstw, tym samym z oprogramowania klasy ERP autorstwa BPSC SA korzysta już ponad 600 polskich firm. Interfejs systemu codziennie wyświetlany jest na ponad 47 tysiącach monitorów końcowych użytkowników w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dystrybucyjno-handlowych oraz usługowych.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/impuls_evo_bezkonkurencyjny_w_kategorii_erp_trends.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »