Dom » Wnętrza

IMS Group na MOTOR SHOW

IMS Group na MOTOR SHOW
Zobacz więcej zdjęć »
Starannie wyselekcjonowane modele kanap z kolekcji marki ETAP SOFA z portfolio grupy IMS, utworzyły jedyną w swoim rodzaju strefę VIP podczas MOTOR SHOW w Poznaniu.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja największej imprezy motoryzacyjnej w kraju  - MOTOR SHOW.  Na terenie wystawowym w aż w siedmiu pawilonach można było podziwiać prawie 580 różnych modeli samochodów, motocykli oraz innych pojazdów. Odwiedzający mogli zobaczyć, dziesięć polskich premier rynkowych. Goście mieli okazję podziwiać także dwie marki, które dotychczas nie prezentowały się na MOTOR SHOW - Ferrari oraz Lotus. Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo dodatkowych atrakcji m.in. Miasteczko Wyścigowe, wystawę zabytkowych Fordów Mustangów czy Salon Carvingowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najważniejsi goście, mogli w przerwie pomiędzy atrakcjami odpocząć w strefie relaksu, na którą składały się najbardziej efektowne modele sof i kanap z oferty ETAP SOFA: Bentley, Frizzante i nowość w ofercie producenta - model Basic. Dzięki zaangażowaniu IMS Group zgromadzeni goście mogli wypocząć i w bardzo komfortowych warunkach podziwiać ekspozycje targowe.

- Strefa VIP cieszyła się ogromnym powodzeniem pośród zwiedzających. Eleganckie bryły naszych stylowych modeli w oprawie w skórach białej, czarnej i szarej stworzyły wyjątkowe miejsce, adekwatnie podkreślając rangę imprezy – mówi Artur Grabowski, Brand Manager marki Etap Sofa.

To kolejne prestiżowe wydarzenie, w tym roku, w które zaangażowała się Grupa IMS.

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Kołogrecka

BLACK&WHITE PR/PO PROSTU PR

ul. Bracka 25/B8

Warszawa 00-028

tel. 22 692 16 10

mobile. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »