Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Indie maharadżów i globtroterów

Indie maharadżów i globtroterów
Zobacz więcej zdjęć »
„Indie maharadżów i globtroterów” to będzie opowieść Elżbiety i Andrzeja Lisowskich, krakowskich podróżników, twórców programu „Światowiec” publikowanego na antenie TVP INFO i TVP Katowice oraz radiosłuchaczy audycji „Południk Café” w Radio Kraków.

Państwo Lisowscy, członkowie prestiżowego The Explorers Club z Nowego Jorku zaprezentują w sobotę 19 lutego 2011 r. o godzinie 14.00 na Targach Turystycznych INTOUREX w Expo Silesia w Sosnowcu swoje przygody i fascynacje związane z Indiami.

- Oszałamiają, męczą, uzależniają. Indie są jak mocno przyprawione danie, do którego dodano halucynogennych ziół. Nawet zupełnie nic nie robiąc ma się wrażenie, że przypadła nam główna rola w jakimś wspaniałym przygodo-romantycznym filmie – mówią Elżbieta i Andrzej Lisowscy. - Można wędrować śladem mistrzów, joginów i świętych. Jechać szlakiem Beatlesów lub pogrążonych w ekstazie pielgrzymów. Podziwiać urodę odzianych w zwiewne sari Hindusek, zwiedzać wiekowe świątynie, ulegać woni kadzideł i magii Bollywood… Podążać tropem erotycznych płaskorzeźb, lingamów albo liści, na których zapisano los...

W Indiach można znaleźć wszystkie odcienie wyrafinowania i luksusu. Wszystkie stadia szaleństwa, nędzy i upodlenia. A sacrum zmieszane z profanum – bywa tak nawet w najświętszych miejscach - działa jak narkotyk. Właśnie dlatego od lat wracamy do Indii. I zapraszamy na pełne gorących opowieści, filmów, anegdot, zdjęć i muzyki spotkanie z tym krajem zamieszkałym przez prawie jedną piątą ludności świata – dodają Elżbieta i Andrzej Lisowscy.

A kolejna targowa opowieść państwa Lisowskich o amuletach, kolorach i demonach Orientu - w niedzielę, 20 lutego br. o godzinie 11.00., także w Expo Silesia w Sosnowcu.

Więcej na www.intourex.pl i www.exposilesia.pl.

Międzynarodowe Targi Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku „INTOUREX” organizowane są w centrum targowo-wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu już po raz czwarty. Tegoroczna edycja potrwa od 18 do 20 lutego. Obok bogatej oferty wczasów i wycieczek, na targach będzie można zapoznać się z krajowymi i zagranicznymi regionami turystycznymi, ofertami ośrodków odnowy biologicznej i rekreacji, uzdrowisk, gospodarstw agroturystycznych. Dla zwiedzających organizatorzy targów przygotowali ponadto m.in. konkursy, w których będzie można wygrać wycieczki, a dla dzieci - konkurs rysunkowy „Wymarzone wakacje”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Expo Silesia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »