Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Koziołek Matołek w Expo Silesia!

Sympatyczna bajkowa postać - Koziołek Matołek z Pacanowa - odwiedzi dzieci w piątek, 18 lutego, podczas IV Międzynarodowych Targów Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX w Expo Silesia w Sosnowcu.

Najmłodsi ze Śląska i Zagłębia razem z rodzicami, którzy wybiorą się w piątek na Targi Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX do sosnowieckiego Expo Silesia, spotkają tę bajkową postać właśnie na stoisku województwa świętokrzyskiego – regionu partnerskiego imprezy.

Koziołek Matołek pozował będzie do zdjęć, rozdawał autografy oraz prezenty, w postaci maskotek i zaproszeń do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Świętokrzyskie zaprezentuje wiele atrakcji turystycznych i agroturystycznych. Sabat czarownic, pokazy lokalnych twórców, folkloru, degustacja nalewki truskawkowej spod Łysej Góry - to tylko część barwnej prezentacji regionu, które promuje się pod hasłem „Świętokrzyskie czaruje – poleć na weekend!”.

Na targach dzieci pod nadzorem animatorów w EXPOlandii - krainie zabaw, wezmą udział w warsztatach tanecznych, nauce śpiewu, karaoke, w konkursach rysunkowych i wiedzy o atrakcjach turystycznych regionu. W sobotę organizatorzy zapraszają najmłodszych w przebraniu na bal karnawałowy. Na dzieci czekać będą upominki - książki, kolorowanki, pluszaki.

Zapraszamy od 18 do 20 lutego na Targi INTOUREX do Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, w piątek i sobotę w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w niedzielę od 10.00-17.00.
Podaruj dziecku uśmiech, spędź weekend na targach turystycznych, sprawdź najnowsze oferty biur podróży i weekendowych atrakcji w Polsce!


Biuro Prasowe Expo SilesiaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Expo Silesia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »