Firma » Biznes

Infinity Media dla OSM Piątnica

Infinity Media dla OSM Piątnica
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z końcem sierpnia ruszył kolejny etap kampanii produktów OSM Piątnica. Tym razem promowana jest linia jogurtów VITA-MINKI.

Kampania promocyjna jogurtów VITA-MINKI rozpoczęła się 25 sierpnia 2017. VITA-MINKI to jogurty marchewkowo - owocowe, które dostarczają dzieciom białka, wapnia, witamin A, B2 i B12. Jogurty dostępne są w trzech smakach. Produkowane są z mleka od krów karmionych paszami bez GMO.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Obsługa kampanii jogurtów smakowych VITA-MINKI została rozstrzygnięta na drodze przetargu. Za planowanie i realizację promocji odpowiada dom mediowy Infinity Media Sp. z o.o. Działania mediowe prowadzone są w telewizjach ogólnopolskich oraz tematycznych a także na platformach VOD.

Infinity Media to niezależny dom mediowy z kompetencjami w planowaniu i zakupie wszystkich mediów - od Internetu przez prasę, radio, telewizję, outdoor - po ambient. Zespół ekspertów Infinity Media posiada wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego zaplanowania kampanii reklamowej. Infinity Media uzyskał najlepsze oceny aż w 7 kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez „Media & Marketing Polska”. W 2017 roku Infinity Media uzyskał prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez Puls Biznesu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »