Technologie » Komputery

Infografika: czy użytkownicy właściwie chronią swoje komputery?

Infografika: czy użytkownicy właściwie chronią swoje komputery?
Zobacz więcej zdjęć »
Większość ludzi obecnie używa kilku różnych urządzeń cyfrowych - komputerów PC, smartfonów i tabletów - z których wszystkie posiadają dostęp do internetu. Jednak nie wszystkie te urządzenia są w równym stopniu chronione przez użytkowników, szczególnie gdy posiadają oni kilka komputerów.

Pozostawienie pojedynczego komputera bez ochrony wystarcza, aby w strukturze zabezpieczeń sieci powstała luka, która naraża na niebezpieczeństwo pozostałe urządzenia i poufne dane.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Eksponowanie komputera na potencjalne zagrożenia jest niepotrzebnym ryzykiem. Firma Kaspersky Lab zapytała swoich fanów na Facebooku na całym świecie, jak dużo komputerów zdarza im się pozostawiać bez ochrony. Odpowiedzi były różne w zależności od kraju, wskazując Brazylijczyków jako posiadaczy największej liczby niechronionych komputerów, natomiast Japończyków, Niemców i Polaków jako użytkowników najbardziej dbających o ochronę komputerów.

 

Fani Kaspersky Lab z Polski wykazali się dużą świadomością w sferze bezpieczeństwa IT i - jak widać z wykresu - traktują ochronę swoich komputerów z należytą powagą.

Infografika w pełnej rozdzielczości jest dostępna na stronie http://www.kaspersky.pl/images/news/klp_infografika_dylemat_ochrony_PC.jpg.

Informację oraz infografikę można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »