Firma » Biznes

Infolinia VAT – Sage wyjaśnia firmom wątpliwości dotyczące zapowiadanych zmian VAT

22 417 93 93 – pod tym numerem telefonu dostępna jest od początku sierpnia br. Infolinia VAT dla przedsiębiorców. W ten sposób firma Sage chce wyjaśniać wątpliwości związane z zapowiadanymi zmianami w ustawie o podatku od towarów i usług,a także pomóc

 przygotować się przedsiębiorcom w dostosowaniu ich infrastruktury informatycznej do zmieniającego się prawa.

 

Infolinia VAT zorganizowana przez Sage sp. z o.o., wiodącego producenta i dostawcę oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP w Polsce, jest dostępna pod numerem 22 417 93 93 w dni robocze (pn. - pt.), w godz. 8.30 - 16.30. Infolinia to forma pomocy skierowana do wszystkich przedsiębiorców w Polsce - nie tylko użytkowników oprogramowania Sage, którzy mają pytania związane z zapowiadanymi kolejnymi zmianami przepisów dotyczących podatku VAT.

Sage na bieżąco śledzi postęp prac nad kształtem nowej ustawy, która może wejść w życie już z początkiem 2013 roku: „Naszym zdaniem, zapowiadana nowelizacja może skutkować poniesieniem przez wiele tysięcy firm dodatkowych i nieprzewidzianych kosztów, związanych z koniecznością dostosowania oprogramowania do nowego prawa oraz szkoleniami pracowników" - mówi Paweł Przedpełski, Dyrektor Sprzedaży w Sage sp. z o.o. „Dlatego już teraz, na 5 miesięcy przed zapowiadanym wejściem w życie tych zmian, uruchomiliśmy specjalną linię, aby wspierać Klientów, lepiej poznać ich obawy i pomóc rozwiać ich wątpliwości".

 

Sam projekt już teraz wzbudza wiele wątpliwości i wywołuje różne opinie w środowisku przedsiębiorców. Dotychczasowy projekt nowelizacji można znaleźć m.in. w Biuletynie Informacji Publicznej na stronach internetowych Ministerstwa Finansów.

Infolinia VAT - zapytaj eksperta Sage o zmiany w ustawie" to nie pierwsza inicjatywa Sage na polu edukacji przedsiębiorców w zakresie podatków. Na przełomie 2010 i 2011 r., infolinia pomogła tysiącom firm przygotować się do zmian, które należało wdrożyć w bardzo napiętym terminie. „Na bazie doświadczeń z tamtego okresu wiemy, że niezbędne jest uruchomienie dodatkowych możliwości komunikacji z przedsiębiorcami" - dodaje dyr. Paweł Przedpełski.

Telefoniczna Infolinia VAT jest elementem kampanii informacyjnej, która pozwoli przedsiębiorcom rozwiać wątpliwości, narastające wokół projektowanej nowelizacji ustawy.

O firmie Sage sp. z o.o.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania i usług wspomagających zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc - należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte - zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw - oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start, a także w pełni zlokalizowany program CRM: Sage ACT!. Od 17 maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 - globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sage
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »