Motoryzacja » Samochody

Innowacyjne opony YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2015

Innowacyjne opony YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Yokohama Rubber Co., producent opon premium, zaprezentuje najnowsze produkty i technologie podczas targów Genewa Auto Salon (5.03.15). Japońska marka pokaże m.in. najnowszą oponę letnią BluEarth-A AE50, ograniczającą zużycie paliwa, która tej wiosny zadebiutuje na polskim rynku.

Międzynarodowe targi Genewa Auto Salon to jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej na świecie, które odbywać się będzie w dniach od 5 do 15 marca 2015 r. w Szwajcarii. Podczas tegorocznej 85. edycji wydarzenia, producenci z całego świata zaprezentują najnowsze produkty, oryginalne prototypy, innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne związane z motoryzacją. YOKOHAMA, japoński producent wysokiej jakości ogumienia, zapowiedział prezentację najnowszych modeli opon, w tym premierową odsłonę opony do samochodów typu SUV - GEOLANDAR H/T G056, która latem 2015 roku trafi na wybrane rynki europejskie.

Marka zaprezentuje także najnowsze opony projektowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii BluEarth przyjaznej dla środowiska i kierowcy. Najnowszą z nich jest letnia opona osobowa BluEarth-A AE50, która już w marcu trafi na polski rynek. Model klasy premium charakteryzuje doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni (parametr A), a także rozwiązania konstrukcyjne zmniejszające opory toczenia i ograniczające zużycie paliwa.

Na stoisku YOKOHAMA będzie można również oglądać produkty flagowej serii opon wyścigowych ADVAN, wykorzystywanych w największych wydarzeniach motorsportu na świecie. Wśród nich model ADVAN Sport V105, który znalazł już zastosowanie w wielu samochodach klasy premium takich jak Porsche czy Mercedes, a także superszybką oponę ADVAN Neova AD08R - zapewniającą doskonałe osiągi zarówno podczas profesjonalnego wykorzystania na torze wyścigowym, jak i jazdy ulicznej. Zimowe modele YOKOHAMA reprezentować będą opony W.drive V905 oraz dedykowane najtrudniejszym warunkom zimowym krajów wschodnich i skandynawskich iceGUARD iG55 i iceGUARD iG50.

Oprócz opon, YOKOHAMA zaprezentuje także najnowsze felgi aluminiowe, takie jak AVS Model F50, ADVAN Racing GT Premium Version  czy ADVAN Racing RZII.

Wszelkie informacje na temat nowości YOKOHAMA i wykorzystanych rozwiązań w prezentowanych oponach będzie można uzyskać na konferencji prasowej YOKOHAMY, która odbędzie się we wtorek, 3 marca 2015 roku, o godzinie 15:30, na stoisku numer 4231 w hali 4.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »