Firma » Biznes

Innowacyjni oportuniści

Innowacyjni oportuniści
Zobacz więcej zdjęć »
W jaki sposób dostęp do właściwych danych stymuluje innowacyjne strategie finansowe oraz zapewnia rozwój biznesowy?

Przełomowe badanie PwC pokazuje głęboką zależność między innowacją a wzrostem firm. Biorąc pod uwagę dzisiejsze wymogi rozwoju przedsiębiorstw oraz korzyści oferowane przez innowacje, ważne jest podejmowanie przez nie rozważnych inwestycji. Niewystarczające inwestycje mogą oznaczać dla przedsiębiorstw ryzko pozostania w tyle za konkurencją, ale zbyt wiele inwestycji może okazać się o wiele bardziej niebezpieczne.

Podejmowanie trafnych decyzji o inwestycjach, które napędzają innowacyjne strategie finansowe, może okazać się trudne dla dyrektorów finansowych, którzy pozbawieni są wglądu w dane operacyjne. Jest to szczególnie wyzwaniem w świetle tzw. digital disruption – dyrektorzy finansowi muszą zmierzyć się z większą liczbą źródeł danych, kanałów, z licznymi modelami biznesowymi, z naturą globalnego biznesu i bardzo dużą zależnością od zewnętrznych partnerów. Wszystko to wymusza konieczność zapewnienia większej dostępności do informacji i zapewnienia możliwości szybkiego reagowania.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/erp/innowacyjni_oportunisci.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »