Gospodarka » Narzędzia

Instalacje KAN na Dworcu Katowice

Instalacje KAN na Dworcu Katowice
Zobacz więcej zdjęć »
Instalacje wodne, produkowane przez białostocką spółkę KAN, wykorzystane zostały przy budowie nowego Dworca Katowice. Obiekt właśnie został oddany do użytku.

Wykonawcą instalacji sanitarnych na Dworcu Katowice była spółka Imtech Polska, specjalizująca się w tego typu inwestycjach w obiektach wielko powierzchniowych. KAN był dostawcą materiałów do wykonania instalacji wody użytkowej, a więc rur i złączek, stanowiących elementy systemu KAN-therm PP.

- Zastosowanie tam akurat systemów KAN-therm wynikło z wyjątkowo szerokich możliwości tego systemu, związanych zarówno z materiałami, jak i zakresem średnic rur i kształtek, spełniających wymagania stawiane najnowocześniejszym instalacjom w tego typu obiektach – mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN.

Instalacje KAN znajdują zastosowanie w różnych obiektach publicznych. Jeśli chodzi o dworce, elementy systemu KAN-therm wykorzystywane są głównie do wykonywania instalacji ciepłej i zimnej wody w toaletach, łazienkach i kuchniach. Także instalacje ogrzewania podłogowego lub grzejnikowe na peronach, w poczekalniach i w biurach zasilane są stalowymi rurami i złączkami  KAN-therm. Systemy białostockiej spółki wykorzystywane były m.in. przy budowie nowego dworca PKP we Wrocławiu. Instalacje KAN-therm będzie można znaleźć nie tylko w obiektach infrastrukturalnych typu dworce, lotniska, hotele, ale również na  boiskach treningowych i stadionach, np. na  polskich i ukraińskich arenach Euro2012. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »