Technologie » Internet

InstantSSL.pl - serwis o certyfikatach SSL

InstantSSL.pl - serwis o certyfikatach SSL
Zobacz więcej zdjęć »
InstantSSL.pl to pierwszy w Polsce portal oferujący pełną ochronę biznesu w Internecie. W ofercie znajdują się uznane na świecie certyfikaty SSL marki COMODO.

Rozwój przestępczości internetowej wymaga od banków, e-marketów i innych podmiotów świadczących usługi on-line, ciągłej aktualizacji systemów zabezpieczeń.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Serwis InstantSSL.pl proponuje zabezpieczenie stron www przy wykorzystaniu Certyfikatów SSL, które chronią informacje przed przechwyceniem ich przez osoby nieuprawnione. Certyfikaty SSL to sprawdzony system ochrony danych używanych w sieci. Gwarantuje on bezpieczne połączenie z serwerem i daje pewność, że wszystkie dane wysyłane drogą elektroniczną są poufne.

W ofercie InstantSSL.pl są certyfikaty pozwalające na zabezpieczenie witryn hobbystycznych, intranetów i ekstranetów, jak również małych, średnich i rozbudowanych serwisów e-commerce. Wszystkie certyfikaty SSL posiadają gwarancje finansowe w wysokości do 250 tys. dolarów. Długość klucza szyfrowania dochodzi aż do 2048 bitów.

Więcej na: InstantSSL.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

domeny

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »