Rozrywka i wypoczynek » Sport

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI PARTNEREM W WYDARZENIU SPORTOWYM STEP ONE WE WŁOSZECH.

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI PARTNEREM W WYDARZENIU SPORTOWYM STEP ONE WE WŁOSZECH.
Zobacz więcej zdjęć »
Stronę Polską w projekcie STEP ONE reprezentuje Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji na czele z prezesem Kazimierzem Waluchem. Wspólnie z europejskimi partnerami promujemy hasło: "Sport dla wszystkich" jako formę osobistego rozwoju i integracji

W dniach 21-24.09.2018 r. trwa druga międzynarodowa mobilność sportowców i instruktorów STEP ONE-tradycje sportowe i edukowanie graczy i trenerów w ramach nowej Europy. Tym razem wydarzenie sportowe odbywa się we Włoszech, w mieście Terni, w regionie Umbria.

Celem projektu jest stworzenie nowych możliwości dla sportów amatorskich, promowanie dobrych praktyk na poziomie europejskim oraz zapewnienie międzypokoleniowej wymiany między sportami tradycyjnymi i amatorskimi. Sport to nie tylko rywalizacja, to również wspólne wartości, które łączą.

Kontakt:

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie.

Dział Public Relations

Patrycja Jaksim

patrycja.jaksimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »