Technologie » Komputery

Integracja systemu Rekord.ERP z systemami CAD/PDM

Integracja systemu Rekord.ERP z systemami CAD/PDM
Zobacz więcej zdjęć »
rekord logo 2018 120Współczesny przemysł od dawna zmaga się z wyzwaniami, jakie niosą ze sobą produkcja jednostkowa i małoseryjna. Czasy produkcji masowej odeszły do historii. Dzisiejsze przedsiębiorstwa produkują w krótkich cyklach.

W tych warunkach jednym z największych wyzwań jest integracja funkcji zarządczych z wymogami projektowania.

Integracja systemów CAD i PDM z systemem Rekord.ERP to odpowiedz na coraz większe wymagania klientów i konieczność produkcji na indywidualne zamówienia. Wyroby muszą być projektowane konstrukcyjnie za pomocą narzędzi CAD. Po stworzeniu projektu należy opracować i zrealizować procesy wytwarzania, do czego służą systemy zarządzania klasy ERP.

Integracja funkcjonalna systemów użytkowych CAD z biegiem czasu ewoluowała w kierunku integracji procesowo zorientowanej, a więc ukierunkowanej na rozwój i wytwarzanie danej klasy produktów. Rozwój sieci kooperacyjnej pośród poddostawców w przemyśle motoryzacyjnym był dodatkowym czynnikiem, przyczyniającym się do poprawy wymiany informacji o wyrobie. Każdy z dużych koncernów samochodowych kooperuje z dużą grupą poddostawców zmuszanych do przejmowania i wdrażania koncepcji producenta wyrobu finalnego w sposób elastyczny, szybki, profesjonalny i efektywny.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/artykuly-erp/28135-integracja-systemu-rekord-erp-z-systemami-cad-pdm.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »