Technologie » Komputery

Inteligentny OCR w systemie V-Desk

Inteligentny OCR w systemie V-Desk
Zobacz więcej zdjęć »
W zarządzaniu procesami biznesowymi ważną rolę odgrywają nowoczesne technologie oraz narzędzia, pozwalające na automatyzację i przyspieszenie pracy użytkowników.

To one różnicują dostępne na rynku systemy workflow. Klienci decydujący się na wybór danego rozwiązania, zwracają uwagę na jego funkcjonalność, ale także na oferowane przez producentów narzędzia, dzięki którym użytkownicy mogą efektywniej korzystać z platformy.

Jedną z firm odpowiadających na potrzeby swoich klientów i nieustannie udoskonalających swój system elektronicznego obiegu dokumentów jest poznańska spółka Primesoft Polska, przez co coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wybór V-Desk. Na uwagę zasługuje zautomatyzowanie procesu rejestracji dokumentów, który jest jednym z kluczowych elementów podczas ich digitalizacji. Celem wprowadzonych zmian było uzyskanie wysokiej skuteczności, przy minimalnym wkładzie pracy, przeznaczonym na konfigurację funkcjonalności OCR (Optical Character Recognition) – służącego do rozpoznawania znaków i tekstu np. w zeskanowanej fakturze.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/workflow/inteligentny_ocr_w_systemie_v_desk.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »