Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Reklama

Inteligentny styl znowu górą

Agnieszka Radwańska po raz trzeci z rzędu została ulubioną tenisistką publiczności w plebiscycie WTA. A jej zagranie okazało się najlepsze w całym roku 2013. Głosowanie fanów potwierdziło sympatię, jaką darzona jest ikona polskiego tenisa.

Agnieszka Radwańska jak magnes przyciąga sympatię widzów, a zagrania takie jak z Belgijką Flipkens podczas meczu w Miami na Florydzie pokazują, dlaczego należy do ścisłej światowej czołówki. Jej wolej z półobrotu zdecydowanie wygrał plebiscyt WTA za „shot of the year” (uderzenie roku) i na długo zapadnie w pamięci fanów tenisa.

Najlepsza polska tenisistka błyszczy jednak nie tylko na korcie. Przypominamy, że Agnieszka Radwańska od 2012 roku jest twarzą marki Amica i swoim nazwiskiem firmuje nowoczesną linię piekarników Integra Smart. Gwiazda sportowa pojawia się obok lidera rynku AGD, który tak jak ona podbija świat i sięga po międzynarodowe nagrody. Jak oni to robią?

Inteligentny styl! To przepis na sukces w obu przypadkach. Okazuje się, że strategia na korcie sprawdza się też kuchni. Amica – tak jak Radwańska – stawia na rozwiązania nieszablonowe, które budzą podziw.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »