Technologie » Telekomunikacja

Interactive Intelligence na liście Software 500

Interactive Intelligence na liście Software 500
Zobacz więcej zdjęć »
Interactive Intelligence Group Inc. zajęła 203 pozycję na liście Software 500, obejmującej pięciuset największych dostawców usług i oprogramowania na świecie. Pozycja na liście wynika z osiągniętych w 2012 roku przychodów wysokości 237,4 mln dolarów, co stanowiło 13 % wzrost w porównaniu z 2012.
„Jesteśmy na liście Software 500 już trzynasty rok z rzędu" - powiedział założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence, dr Donald E. Brown. - „Nasz wzrost podtrzymuje stałe zainteresowanie rynku wdrożeniami w chmurze, które w 2012 roku stanowiły już 35 proc. ogółu zamówień firmy. Ponadto odnotowaliśmy znaczny popyt na nasze rozwiązania w sektorze dużych przedsiębiorstw, co przełożyło się na niemal 150 proc. wzrost zamówień przekraczających 1 milion dolarów."

„Lista Software 500 pomaga dyrektorom i menadżerom IT w wyborze partnerów biznesowych. Wieloletnia obecność w rankingu stanowi gwarancję wiarygodności danej firmy" - powiedział John P. Desmond, redaktor Software Magazine.

Interactive Intelligence jest dostawcą oprogramowania przeznaczonego do automatyzacji centrów obsługi klienta, komunikacji zunifikowanej i automatyzacji procesów biznesowych, dostępnego w modelu tradycyjnym lub w chmurze. Oparte na standardach, wielofunkcyjne oprogramowanie Interactive Intelligence eliminuje złożoność i koszty typowe dla rozwiązań wielopunktowych.

Software 500 to oparty na przychodach ranking największych na świecie firm publicznych i prywatnych, które oferują systemy i (lub) usługi IT, przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw, ich personelu IT, programistów i przedstawicieli biznesu zaangażowanych w wybór i zakup oprogramowania. Tegoroczny ranking bazuje na globalnych przychodach dostawców oprogramowania i usług osiągniętych w 2012 roku. Obejmuje przychody z licencji, utrzymania, wsparcia, szkoleń, konsultingu i innych usług związanych z oprogramowaniem.

Pełną listę Software 500 można znaleźć pod adresem www.softwaremag.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kinga

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »