Dom » Wnętrza

Interaktywna odsłona Deante B2B

Interaktywna odsłona Deante B2B
Zobacz więcej zdjęć »
Deante wprowadza innowacyjne rozwiązanie dla partnerów handlowych. Dostępna na stronie internetowej firmy aplikacja pozwala na indywidualne tworzenie ulotek wraz z cennikami produktów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki funkcjonalności i prostej obsłudze narzędzie szybko zyskało popularność w kręgach dystrybutorów.

Mówi się, że obraz potrafi zdziałać więcej, niż tysiąc słów. To ważne zwłaszcza dla projektantów i inwestorów indywidualnych, którzy dobierają elementy wystroju i wyposażenia wnętrza właśnie w oparciu o wrażenia estetyczne. Wyselekcjonowany produkt musi wpisywać się w wymarzoną aranżację stylem, kolorem i formą. Dlatego tak istostne jest jego odpowiednie przedstawienie w katalogach, ulotkach i kartach informacyjnych.

Rozumiejąc istotę dobrze przygotowanego materiału informacyjnego, firma Deante stworzyła ciekawe, krojone na miarę rozwiązanie dla swoich partnerów i dystrybutorów. Generator Ulotek – bo tak nazywa się narzędzie - powstał po to, by maksymalnie uprościć i skrócić czas przygotowywania oferty dla klientów indywidualnych. Żmudne wklejanie zdjęć produktów w dokumentach tekstowych, czy przeliczanie cen wraz z rabatami, zostało sprowadzone do kilku kliknięć, generujących przy okazji bardzo atrakcyjną wizualnie oprawę powstałej ulotki. Co ważne, aplikacja dostępna jest dla każdego, a zalogowanym użytkownikom stwarza wiele ciekawych możliwości.

Jak to działa? Formułę Generatora Ulotek najprościej porównać do działania sklepu internetowego. Wystarczy wybrać konkretne produkty spośród oferty Deante, NEO i Fliger i dodać je do schowka. Wyszukiwanie modeli ułatwia prosta, podzielona na kategorie, rozwijana lista. Drzewo produktowe klasyfikuje modele na zasadzie znanego ze strony internetowej schematu, dzieląc je jednocześnie na zasadzie własności produktów (ich rodzaju czy wymiarów). Podczas tworzenia ulotek istnieje też możliwość zaawansowanej edycji wyświetlania treści i ustalania rabatów na ceny wyjściowe.

Profesjonalne narzędzie, jakim jest Generator Ulotek, stanowi ukłon w stronę docenianej przez przez markę Deante grupy partnerów i klientów. Należą do niej osoby otwarte na innowacje, poszukujące sprawnych i funkcjonalnych rozwiązań.Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »