Technologie » Internet

Interferie You Tubie

Interferie You Tubie
Zobacz więcej zdjęć »
Zamiast kilku statycznych zdjęć w folderze – film prezentujący z bliska standard ośrodka i oferowane na miejscu usługi. Spółka INTERFERIE uruchomiła właśnie swój kanał na jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych: You Tube.

Pod adresem http://www.youtube.com/interferie znajduje się obecnie osiem filmów zrealizowanych w dwóch nadmorskich obiektach INTERFERII: kołobrzeskim „Chalkozynie" oraz znajdującym się w Dąbkach „Argentycie".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To krótkie, kilkudziesięciosekundowe prezentacje ośrodków wraz z ich ofertą: osobne pliki poświęcone są np. gastronomii czy bazie zabiegowej, internauci mogą więc oglądać budynki z zewnątrz, jak i w środku, przyjrzeć się wyposażeniu i standardowi pokoi, a także różnorodnym zabiegom rehabilitacyjnym. Nie zapomniano też o atutach samych nadbałtyckich miejscowości, bardzo popularnych wśród turystów - na gości czekają szerokie piaszczyste plaże, leczniczy mikroklimat i wiele możliwości zdrowego odpoczynku przez cały rok.

Wykorzystanie wideo marketingu ma zalety nie tylko dla firm z branży turystycznej, którym umożliwia odpowiednie promowanie swoich usług z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod. To również wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy - zanim zdecydują się na daną lokalizację i obiekt - lubią jak najdokładniej obejrzeć budynek i pokoje, poznać oferowane usługi, zweryfikować uzyskane informacje. Zamiast podejmować decyzję wyłącznie na podstawie katalogu czy strony internetowej, dzięki aktualnym filmom na You Tube uzyskują narzędzie pozwalające na obejrzenie z bliska wybranych ośrodków.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo dzięki internetowi zmienił się sposób komunikacji z potencjalnymi klientami i jak wielką rolę pełnią obecnie media społecznościowe - mówi Dariusz Lubos, dyrektor marketingu spółki INTERFERIE. - Chcemy wykorzystać ten niezwykle ważny i skuteczny sposób komunikacji, jakim jest You Tube, aby dotrzeć z naszą ofertą do tych osób, które poszukują informacji przede wszystkim w internecie. Będziemy rozbudowywać nasz kanał o kolejne materiały tak, aby stał się on bogatą multimedialną bazą informacji o ośrodkach Interferii. 

Z przedstawionych w maju przez serwis You Tube statystyk wynika, że zamieszczone tam klipy mają codziennie około 3 mld odsłon, co jest wzrostem o 50 proc. w porównaniu do minionego roku. Pod względem ilości unikalnych odwiedzin You Tube znajduje się na pierwszym miejscu wśród serwisów wideo w sieci.

Kanał http://www.youtube.com/interferie można subskrybować, aby otrzymywać powiadomienia o nowych, dodanych materiałach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »