Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Internauci wybrali: Tęczowy Ogród najpopularniejszym przedszkolem w Warszawie!

Doświadczeni opiekunowie, twórcza atmosfera i gwarancja bezpieczeństwa – to tylko kilka z cech wyróżniających Tęczowy Ogród. Jego wkład w wychowanie dzieci został doceniony w tegorocznym rankingu Zumi, w którym placówka zajęła 1. miejsce!

„Konkurencja była ogromna, tym bardziej cieszy nas nasz sukces” – mówi Agata Żurowska, pedagog i Prezes Tęczowego Ogrodu – „Ranking Zumi to miejsce na internetowej mapie, gdzie wyboru najlepszych firm i placówek dokonują klienci, którzy swoimi głosami pokazują uznanie dla jakości, dając równocześnie wskazówkę tym, którzy tej jakości szukają.”

W tegorocznej edycji rankingu, w szranki stanęło niemal 150 przedszkoli z całej Polski, na które oddano łącznie aż 351597 głosów. Tęczowy Ogród zdobył 1775 głosów, zyskując dzięki temu zaszczytne 1. miejsce w Warszawie oraz 49 lokatę w skali całego kraju. „Nie spoczniemy na laurach” – dodaje Agata Żurowska – „Takie wyróżnienie to dla nas ogromna nagroda, za wieloletni wkład w rozwój placówki, ale także wyzwanie.”

Tęczowy Ogród już od 14 lat uczy i wychowuje, pracując według autorskich metod nauczania dwujęzycznego. W placówce na dzieci czekają doświadczeni wychowawcy, kameralne grupy oraz gama twórczych zajęć dla najmłodszych. Zapisy trwają cały rok.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »