Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Internetowy Katalog Klinik z całej Polski

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poprawą swojego zdrowia do Internetowego Katalogu Klinik www.ekliniki.pl

Ten pierwszy w Polsce i największy katalog klinik, ośrodków zdrowia i gabinetów medycznych zawiera najróżniejsze typy obiektów wszystkich specjalności medycznych.

W serwisie prezentujemy kliniki i placówki medyczne świadczące usługi w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i typowo prywatne ośrodki medyczne. Wprowadzony podział na województwa, duże miasta a także specjalizacje poszczególnych ośrodków ułatwi Państwu poszukiwania najbardziej pożądanej placówki.

W serwisie w szybki i prosty sposób możemy zapoznać się z ofertą wybranych placówek, oraz wysłać swoje zapytania o zakres i cenę danego zabiegu medycznego, bądź procesu leczenia - mówi Małgorzata Michalska właścicielka i twórczyni serwisu.

Od początku swojej działalności Katalog Klinik spotkał się z bardzo dobrym odbiorem osób szukających informacji na temat zdrowia, a dzięki temu szybko osiągnął wysoką pozycję w popularnych wyszukiwarkach internetowych i stał się miejscem dużego zaufania społecznego. Z serwisu korzystają nie tylko mieszkańcy Polski, ale także ościennych państw, o czym niejednokrotnie informowali nas przedstawiciele klinik, z czego oczywiście jesteśmy dumni - dodaje Michalska.

W niedalekiej przyszłości serwis www.ekliniki.pl będzie wprowadzał kolejne rozwiązania dla branży medycznej, a tym samym dla wszystkich zainteresowanych poprawą zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu -polecamy.

W Katalogu www.ekliniki.pl znajdą Państwo kliniki o najróżniejszym typie działalności, od alergologicznych, chirurgicznych, czy laryngologicznych poprzez kliniki leczenia otyłości, kliniki leczenia niepłodności, kliniki ginekologiczne, a na klinikach pediatrycznych i plastycznych kończąc. To tylko wybrane przykłady działalności klinik znajdujących się w naszym Katalogu. Dla ułatwienia wprowadzony został także podział wyszukiwania ze względu na miasta i na województwa. Zapraszamy.

www.ekliniki.pl

ania@ekliniki.pl

tel. 666 30 55 99Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goja81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »