Technologie » Komputery

Interplastic zdobywa bramki przy asyście rozwiązań Comarch

Interplastic zdobywa bramki przy asyście rozwiązań Comarch
Zobacz więcej zdjęć »
Interplastic, producent oraz dystrybutor sprzętu sportowego i oficjalny dostawca bramek na Mundial 2018 w Rosji, korzysta z systemu Comarch do zarządzania procesami oraz danymi w przedsiębiorstwie.

Firma wdrożyła trzy rozwiązania polskiego producenta: Comarch ERP Optima, Business Intelligence oraz e-Sklep.

Systemy Comarch są odpowiedzialne w przedsiębiorstwie za obsługę działu księgowości oraz kadr i płac, wsparcie procesów sprzedażowych a także handel w Internecie.

Największym wyzwaniem przed, którym stanęła firma Interplastic był wybór nowoczesnego systemu informatycznego, dzięki któremu będzie mogła w pełni prowadzić handel w sieci. System miał być zintegrowany z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem.

Od kilku lat zauważamy, że nasz biznes w sieci rośnie. Coraz więcej klientów indywidualnych a także instytucjonalnych, takich jak szkoły czy kluby sportowe, wybiera tę formę zakupów. Dlatego potrzebowaliśmy nowoczesnego, profesjonalnego systemu informatycznego, który dzięki oferowanym funkcjonalnościom, sprawi, że zakupy w sieci będą proste i wygodne – mówi Jan Żółtowski, dyrektor zarządzający Interplastic.
Klienci za pośrednictwem platformy Comarch e-Sklep mogą składać zamówienia, dokonywać płatności, a w przypadku gdyby towar nie spełniał ich oczekiwań, mogą go w łatwy sposób zwrócić lub wymienić.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/interplastic_zdobywa_bramki_przy_asyscie_rozwiazan_comarch.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »