Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Interwrite i Epson - najnowocześniejsze rozwiązania dla edukacji

Interwrite i Epson - najnowocześniejsze rozwiązania dla edukacji
Zobacz więcej zdjęć »
Dwaj liderzy na rynku innowacji technologicznych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zaproponowali wspólne rozwiązanie, które ułatwi pracę nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Owoc współpracy Epson i Interwrite już gotowy

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Interwrite DualBoard, którego wyłącznym dystrybutorem jest łódzka firma Agraf, to tablice o najwyższych na rynku parametrach technicznych. Zastosowano w nich, po raz pierwszy na świecie, tryb Multi User, który umożliwia jednoczesną pracę nawet 9 osobom. Rozwiązanie to pozwala nauczycielom prowadzić lekcję w oparciu o elementy zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa. Tablice Interwrite DualBoard są bardzo trwałe i wytrzymale na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo są bezpieczne, bo wykonana w technologii elektromagnetycznej pasywnej oraz energooszczędne.

Idealnym uzupełnieniem dla tablic Interwrite DualBoard jest projektor Epson z ultrakrótką ogniskową. Jego głównymi zaletami są: eliminacja cieni rzucanych na obraz, minimalizowanie odblasków oraz doskonała projekcja w każdych warunkach oświetleniowych. Umiejscowienie projektora i tablicy na podstawie z regulowaną wysokością sprawia, że korzystanie z zestawu jest bardzo komfortowe. Wbudowane w projektor głośniki umożliwiają pełne wykorzystanie multimediów na tablicy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zastosowana w projektorach Epson technologia LCD sprawia, że wyświetlany na tablicy Interwrite DualBoard obraz jest niezwykle wyraźny i pełen żywych, naturalnych kolorów.

Wysokiej jakości elementy systemu Interwrite i Epson stosowane razem podnoszą komfort pracy, są atrakcyjne cenowo i kompleksowo odpowiadają na potrzeby ich użytkowników.

Tablice Interwrite znajdują się na liście środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń Interwrite w Polsce jest łódzka firma Agraf Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SBS_PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »