Technologie » AGD - RTV

Inwazja nowoczesności w Media Markt w Poznaniu!

Media Markt mieszczący się C.H. King Cross w Poznaniu ma nowe oblicze. W piątek, 15 czerwca, nastąpiło Wielkie Otwarcie po Przebudowie największego sklepu sieci w Polsce.

Z tej okazji dla klientów przygotowana została wyjątkowa oferta cenowa. Po siedmiu latach funkcjonowania sklep Media Markt w C.H. King Cross został poddany zabiegom, które w znaczący sposób wpłyną na komfort zakupów mieszkańców Poznania i okolic. Klienci mogą spodziewać się zupełnie odmienionego sklepu Media Markt, który został gruntownie przebudowany i odnowiony.

Zmiany objęły przede wszystkim układ ekspozycyjny marketu.  W wyniku własnych doświadczeń oraz preferencji zakupowych klientów, stworzono jasny i przejrzysty układ komunikacyjny pozwalający na bardzo intuicyjne poruszanie się po sklepie.

Media Markt przy ul. Bukowskiej jest największym marketem elektronicznym w regionie. Na powierzchni ponad 7000 m2 oferuje najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełna gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo. Market oferuje również szeroki zakres usług, które obejmują: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, czy sprawną obsługę serwisową. W strefie usług telekomunikacyjnych M-Zone klient otrzyma fachową poradę przy zakupie telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej i internetowej.

 

 

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »