Dom » Nieruchomość

Inwestycja w apartament condo na Wyspie Spichrzów - minimum 25% zysku w 5 lat

Inwestycja w apartament condo na Wyspie Spichrzów - minimum 25% zysku w 5 lat
Zobacz więcej zdjęć »
Dekpol SA wprowadził nową ofertę biznesową dla swojej najnowszej inwestycji realizowanej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Nabywcy apartamentów condo w aparthotelu Nowa Motława mogą liczyć na stopę zwrotu z inwestycji na poziomie nie mniej niż 25% w okresie pierwszych 5 lat funkcjonowania obiektu.

Aparthotel Nowa Motława jest częścią najnowszej inwestycji firmy Dekpol SA realizowaną w Gdańsku na rewitalizowanej obecnie Wyspie Spichrzów, w prestiżowym sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych miasta, m.in. Żurawia i ulicy Długiej.

Kompleks pomieści 174 apartamentów sprzedawanych w systemie condo o powierzchni od 22 do 41 m2. Inwestycja kusi nowoczesną strefą wellness z basenem o powierzchni 80m2, saunami, jacuzzi i siłownią. Deweloper prowadzi również rozmowy w sprawie rozbudowy nabrzeża i zbudowania mariny jachtowej przy inwestycji. W aparthotelu nie zabraknie ponadto całodobowej recepcji do obsługi gości i zaplecza gastronomicznego, gdzie będą serwowane śniadania.

Osobom, które zdecydują się na zakup apartamentu condo, deweloper oferuje atrakcyjny model biznesowy gwarantujący osiągnięcie minimum 25% zysku w okresie pierwszych 5 lat. W kolejnych latach całkowity przychód z wynajmu wszystkich apartamentów w hotelu jest dzielony pomiędzy inwestorów i operatora w proporcji 50/50.

 „Skąd wynika opłacalność inwestycji w tego typu nieruchomości? Przy zakupie apartamentu condo w ramach aparthotelu Nowa Motława nabywamy prawo własności, możemy więc z niego korzystać podczas urlopu czy delegacji. Kiedy jednak lokal nie jest przez nas wykorzystywany, jest wynajmowany, czym zajmuje się wyspecjalizowana firma w zarządzaniu tego typu nieruchomościami." - tłumaczy Mariusz Tuchlin, Prezes Zarządu firmy Dekpol SA.

Operator hotelowy zajmie się kompleksową obsługą gości od momentu rezerwacji apartamentu przez takie czynności jak wydanie i odbiór kluczy, sprzątanie, wymianę pościeli, serwis naprawczy i wreszcie rozliczenia finansowe. „Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciel apartamentu nie musi angażować się w jego wynajem. Co jest szczególnie ważne w przypadku osób zainteresowanych inwestycją w nieruchomości znajdujące się poza miejscem zamieszkania" - dodaje Mariusz Tuchlin.

Apartamenty condo w Aparthotelu Nowa Motława sprzedawane są z pełnym wykończeniem i wyposażeniem, obejmującym takie elementy jak inteligentne systemy do zarządzania typu SMART TV czy BMS. Projekt architektoniczny inwestycji został przygotowany przez renomowaną pracownię Kozikowski Design, twórcy m.in. projektu przebudowy i rozbudowy Filharmonii Bałtyckiej.

Deweloperem i Generalnym Wykonawcą Aparthotelu Nowa Motława jest Dekpol SA.  Termin oddania obiektu do użytkowania zaplanowano na styczeń 2017 roku.

Więcej na www.nowamotlawa.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »