Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

iPad 2 debiutuje w sklepach Media Markt i SATURN

iPad 2 debiutuje w sklepach Media Markt i SATURN
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek, 25 marca, od godziny 17.00 w sieciach marketów z elektroniką użytkową Media Markt i SATURN zadebiutuje iPad 2 - nowa ulepszona wersja kultowego już tabletu firmy Apple.

 
Polska premiera iPad 2 to nie lada wydarzenie dla miłośników mobilnych technologii, zwłaszcza po ogromnym sukcesie poprzedniej wersji urządzenia.

Markety Media Markt i SATURN są autoryzowanymi sprzedawcami iPad’a 2 w Polsce.

Nowy ulepszony iPad 2 ma wiele cech przewyższających swojego poprzednika. Od chwili pierwszego kontaktu od razu widać i czuć różnicę: tablet jest o 33 procent smuklejszy i do 15 procent lżejszy, dzięki czemu doskonale leży w dłoniach. Z innych nowinek warto wyróżnić superszybką grafikę, szczególnie docenianą przez fanów gier, czy obecność dwóch kamer. Kolejną nieocenioną zmianą jest zastosowanie dwurdzeniowego układu procesorowego A5, który umożliwia wykonywanie większej liczby procesów na raz. Widać to szczególnie podczas przeglądania stron www, oglądania filmów, czy przechodzenia między aplikacjami.

iPad 2 będzie dostępny w ofercie marketów Media Markt i SATURN w wersjach: Wi-Fi lub Wi-Fi + 3G oraz pamięci SSD w wersjach 16/32 i 64 GB. Oznacza to dopasowanie oferty do szerokich wymagań klientów, którzy będą mogli wybrać model zgodny z indywidualnymi preferencjami.

Polska premiera już elektryzuje klientów.Media Markt
www.mediamarkt.pl  www.saturnpolska.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box ) Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »