Rozrywka i wypoczynek » Sport

IRSIE został członkiem World Ethnosport Confederation!

IRSIE został członkiem World Ethnosport Confederation!
Zobacz więcej zdjęć »
Wspaniałe wieści! Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji stajemy się częścią globalnego ruchu na rzecz ochrony i zachowania sportów tradycyjnych. Z naszym projektem www.traditionalsports.org wpisujemy się w te działania.

   The World Ethnosport Confederation to międzynarodowy instytut, który organizuje działania i wydarzenia mające na celu zwiększenie świadomości na temat tradycyjnych sportów i gier oraz ich popularyzację. Konfederacja została założona w Biszkeku, ( Kirgistan) w 2015 r. Przeniosła swoją siedzibę do Stambułu w 2017 r. Instytut wspiera zachowanie, wydajność i trwałość tradycyjnych gier i sportów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Unikalny projekt www.traditionalsports.org , który powstał pod patronatem fundacji IRSIE, wpisuję się charakterem swoich działań w misję WEC. Sporty tradycyjne stały się istotnym elementem tożsamości narodowej. Wspólne działania IRSIE i The World Ethnosport Confederation przyczynią się do promowania wartości sportów i gier tradycyjnych, które stają się istotnym elementem współczesnej kultury.


Kontakt:

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie.

Dział Public Relations

Patrycja Jaksim

pjaksimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »