Technologie » Komputery

IT.integro oficjalnym dystrybutorem Continia

IT.integro oficjalnym dystrybutorem Continia
Zobacz więcej zdjęć »
IT.integro oraz duńska firma Continia Software A/S podpisały umowę o współpracy. Na jej mocy, polski Partner Microsoft Dynamics NAV stał się oficjalnym dystrybutorem produktów Continia w Polsce.

 Wśród produktów oferowanych przez duńską firmę znajduje się oprogramowanie do zarządzania dokumentami (Document Capture), płatnościami (Payment Management), korespondencją e-mail (Document Output) oraz wydatkami (Expense Management).

Poprzez podpisaną umowę, chcemy zaoferować wszystkim użytkownikom systemu Microsoft Dynamics NAV w Polsce dostęp do naszych produktów. Jesteśmy dumni ze współpracy nawiązanej z IT.integro i wierzymy, że przyczyni się ona do podniesienia wiedzy oraz sprzedaży produktów Continia - powiedział Henrik Laerke, CEO, Continia A/S.

Czytaj całość artykułu tutaj:  http://www.erp-view.pl/wiadomosci/it_integro_oficjalnym_dystrybutorem_continia.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »