Firma » Biznes

IT pomoże zbliżyć HR do strategii firmy

Wspieranie firmy w realizacji jej strategii biznesowej – tak swoją rolę teraz lub w niedalekiej przyszłości widzi coraz więcej działów HR.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Realizacja tej proaktywnej i strategicznej roli wymaga połączenia sprawnej administracji kadrami ze skutecznym zarządzaniem celami pracowników, ich efektywnością i rozwojem. Dlatego działy HR chętnie korzystają ze wsparcia IT w postaci rozwiązań typu „best practice” czy aplikacji w modelu chmury.

W najbliższych latach działy HR w firmach zyskają na znaczeniu – tak wynika z raportu „Perspektywa HR” opracowanego przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Według sondażu przeprowadzonego na potrzeby tej publikacji aż 70 proc. badanych twierdzi, że w przyszłości rola HR będzie skoncentrowana głównie na realizacji strategii biznesowej firmy. Warunkiem wdrożenia w życie tej nowej funkcji HR jako partnera mającego realny wpływ na funkcjonowanie organizacji, jest usprawnienie codziennych zadań administracyjnych i koncentracja na zarządzaniu potencjałem i rozwojem pracowników.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/rozwiazania_hr/it_pomoze_zblizyc_hr_do_strategii_firmy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »