Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC

It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC
Zobacz więcej zdjęć »
Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy? Jakich przyborów kuchennych używają do ich przygotowania? Jak wybornie smakują potrawy z tych zakątków świata?
Tego wszystkiego będą mogli dowiedzieć się mali uczestnicy warsztatów kulinarno - językowych, które organizuje Szkoła Języków Obcych ABC.

Sobotnie warsztaty językowe odbywają się raz w miesiącu i stanowią propozycję dla rodziców dzieci w wieku 6 - 10 lat. Co ważne, każde zajęcia stanowią odrębny projekt tematyczny. W kolejnych miesiącach zaplanowano już m.in. spotkania karnawałowe, walentynkowe, taneczne i wiele innych.

- To rozwiązanie skierowane do rodziców pragnących efektywnie zagospodarować czas wolny swoich dzieci, a zarazem alternatywa dla spędzenia soboty przed telewizorem, laptopem i ze smartfonem w ręku. To połączenie intensywnej nauki języka angielskiego i wspaniałej zabawy. Zapewniamy dzieciom profesjonalną opiekę przez kilka godzin, dajemy możliwość super zabawy połączonej z efektywną nauką języka angielskiego - mówi Katarzyna Łapińska, dyrektor SJO ABC.

Warsztaty odbywają się w przyjaznej, anglojęzycznej atmosferze, co sprzyja rozwijaniu komunikatywności i czyni porozumiewanie się w języku obcym rzeczą naturalną. Mali uczestnicy zajęć zostają całkowicie "zanurzeni" w języku. Dzięki temu chłoną nie tylko pojedyncze słowa, ale "żywy" język, całe struktury i zwroty.

- Oprócz zajęć językowych proponujemy również zabawy integracyjne, seans filmowy z popcornem i warsztaty kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie przygotują angielskie przysmaki - dodaje Katarzyna Łapińska.

Najbliższe warsztaty, podczas których dzieci poznają nowe słówka i tajniki angielskiej kuchni odbędą się 24 listopada, przy ulicy Mackiewicza 1 lok. 3 w Białymstoku. 5 godzin wspaniałej zabawy od 13.30-18.30. Zapisy przyjmowane są telefonicznie 537 799 933 lub w biurze szkoły ABC ul. KEN 52 lok.2. Koszt warsztatów to 50 zł.

Misją szkoły ABC jest pomoc dzieciom w lepszym starcie życiowym, a dorosłym w rozwoju osobistym i zawodowym. Jest to możliwe dzięki kompleksowej ofercie kursów nauki języków obcych, najbardziej kompetentnym lektorom oraz atrakcyjnym i skutecznym metodom nauki żywego, komunikatywnego języka obcego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »