Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

It’s Schorle-time! Czas do szkoły, czas na Schorle! – nowy 100% naturalny BIO napój pełen witamin

It’s Schorle-time! Czas do szkoły, czas na Schorle! – nowy 100% naturalny BIO napój pełen witamin
Zobacz więcej zdjęć »
Dedykowana dzieciom, doskonale znana niemiecka marka Rumiane Policzki (Rotbäckchen), specjalizująca się w produkcji ekologicznych i funkcjonalnych soków dla najmłodszych, rzetelnie przepracowała letnią przerwę wakacyjną i ...

wraz z początkiem roku szkolnego wprowadza na polski rynek specjalny, orzeźwiający i organiczny nektar dla wszystkich przedszkolaków i uczniaków – BIO SCHORLE.

BIO SCHORLE Rumiane Policzki (Rotbäckchen) to doskonale owocowy sok na bazie jabłek, czarnego bzu, winogrona, wiśni, aronii, jagód, cytryny oraz wody mineralnej. Stworzony został specjalnie dla najmłodszych i w trosce o ich zrównoważony rozwój. Jest naturalny, organiczny, bez dodatku środków aromatyzujących i sztucznych dodatków. BIO SCHORLE Rumiane Policzki (Rotbäckchen) to idealna propozycja do szkoły, na wycieczkę,

na podwórko, boisko czy też na dziecięcy trening sportowy! Wysoka zawartość owoców sprawia, że Czerwone BIO SCHORLE to czysta przyjemność pica – jest nie tylko wybornie owocowe, ale także orzeźwiające i delikatnie musujące – tak jak lubią to dzieci. Dzięki specjalnej kompozycji owoców, odpowiedniej ilości wody i kwaskowatemu smakowi doskonale gasi dziecięce pragnienie.

Przepyszne źródło energii dla najmłodszych zamknięte zostało w 330 ml, zakręcanej butelce PET. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich potrzeby, butelka jest lekka, miękka, wytrzymała, wielokrotnego użytku i zmieści się w każdym plecaczku lub tornistrze. Marka: RUMIANE POLICZKI (Rotbäckchen)

Pojemność: 330 ml

Cena:  ok. 6 zł

Importer: Victualia Saluber

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »