Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Jak bezpiecznie korzystać z gadżetów analnych?

Gadżety analne to w ostatnich latach coraz popularniejsza forma urozmaicania życia łóżkowego polskich par. Z takich zabawek korzystają pary zarówno heteroseksualne, jak i homoseksualiści.
 To również częste wyposażenie prywatnych szafek singli obojga płci. Do niedawna temat rozkoszy analnej był w społeczeństwie tabuizowany - wstydliwe było samo poruszanie tej kwestii. Obecnie już nie wstydzimy się mówienia o tych sprawach. Nadal jednak część z nas nie ma świadomości jak bezpiecznie i prawidłowo wykorzystywać korki analne i inne podobne gadżety.

Przede wszystkim ta część naszego ciała siłą rzeczy wiąże się z potrzebą dokładnego dbania o higienę. Jest to fakt i oczywistość, a mimo to u niektórych występuje psychiczna blokada przed odnotowaniem tej sytuacji. Po skończeniu zabawy konieczne jest zatem odpowiednie wyczyszczenie użytego gadżetu. Najlepiej do tego celu użyć odpowiednio przystosowanych środków czyszczących. Od biedy jednak zwykła woda z mydłem również powinna wystarczyć. Najważniejsze, by o tym nie zapomnieć.


Druga kwestia to sposób używania zabawek. Korek analny może różnić się od innego korka naprawdę wszystkim. Najważniejsza sprawa to wielkość. Nie ma sensu za wszelką cenę próbować udowadniać, że ten w rozmiarze xxl to coś, czego potrzebujemy. Jeśli czujemy się w takiej sytuacji niekomfortowo, to powinniśmy przerzucić się na mniejszy gadżet.

Analogicznie jest z materiałem wykonania - możemy na przykład reagować źle na plastik i to zupełnie normalna sprawa. Wtedy wystarczy sprawić sobie korek metalowy, który powinien spełnić nasze oczekiwania.

Przede wszystkim zaś - pamiętajmy, że eksperymentujemy z własnym ciałem. Pod żadnym pozorem nie próbujmy wpychać sobie gadżetu zbyt głęboko. Jeśli dany korek nie spełnia naszych oczekiwań - spróbujmy z innym. Pamiętajmy też o potrzebach naszego partnera - nie zawsze powinno oznaczać nie, a ewentualna zgoda i akceptacja zawsze musi być obopólna.

Zobacz również: https://przyjemniej.wordpress.com/2016/12/01/najwazniejsze-informacje-o-wibratorach-dla-mezczyzn/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mypleasure

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »