Firma » Finanse

Jak bezpiecznie podwoić oszczędności?

Jak bezpiecznie podwoić oszczędności?
Zobacz więcej zdjęć »
W sytuacji ciągłej niepewności na rynkach finansowych oraz niskiego oprocentowania lokat bankowych idealnym rozwiązaniem jest ulokowanie części swoich oszczędności w złoto.

Aby efektywnie pomnażać swoje oszczędności można kupować złoto samodzielnie licząc na jego odsprzedaż w późniejszym czasie, po atrakcyjnym kursie.

Wymaga to jednak zarówno znajomości rynku, ciągłego śledzenia notowań oraz trafnych decyzji dotyczących terminu zakupu i sprzedaży złota.

Atrakcyjną alternatywą jest Lokata w złoto Wyższy Zysk oferowana przez Spółkę Amber Gold.

Warunki lokaty:

  • gwarantowane oprocentowanie do 15% w skali roku, niezależnie od kursów złota,
  • kwoty lokaty już od 1 000 zł,
  • okresy trwania lokaty to: 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 m-cy.

Tak wysokie gwarantowane oprocentowanie powoduje, że przy inwestycji na okres np. 60 miesięcy gwarantowana stopa oprocentowania wynosi ponad 101% niezależnie od kursów złota! Co ważne lokaty w złoto są zwolnione z tzw. podatku Belki, a więc całe oprocentowanie powiększa pulę oszczędności założyciela lokaty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »