Technologie » Komputery

Jak firma Strauss Cafe doskonali swoje procesy zarządzania produkcją?

Jak firma Strauss Cafe doskonali swoje procesy zarządzania produkcją?
Zobacz więcej zdjęć »
Jak firma Strauss Cafe utrzymuje tak silną pozycję na bardzo zmiennym i trudnym rynku od tylu lat? Jak usprawnia swoje procesy zarządzania produkcją? Czym wspiera swoje działania?

 Wyobraźmy sobie przez chwilę, że jest rok 2013 - w Polsce coraz więcej mówi się o systemach APS, a wiele firm zaczyna uświadamiać sobie, że przy bardziej skomplikowanych, wieloetapowych procesach produkcyjnych systemy klasy ERP to za mało i warto zacząć wspierać się bardziej wyspecjalizowanymi systemami IT. Wśród tych firm znajduje się Strauss Cafe, na którego czele stoją specjaliści o ponadprzeciętnej wiedzy, niestety z dosyć przeciętnymi narzędziami. Same umiejętności powoli przestają być wystarczające, bo przy nagłym wzroście liczby zamówień zaczyna brakować po prostu... czasu. Firma podejmuje decyzję o wdrożeniu systemu Asprova APS, a na swojego partnera biznesowego wybiera firmę doradczo-wdrożeniową eq system.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/aps/28200-jak-firma-strauss-cafe-doskonali-swoje-procesy-zarzadzania-produkcja.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »