Firma » Reklama

Jak jeździć bezpiecznie i być lepszym kierowcą?
 OmniPro rozpoczęła współpracę z SJS

Jak jeździć bezpiecznie i być lepszym kierowcą?
 OmniPro rozpoczęła współpracę z SJS
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja OmniPro będzie odpowiadać za relacje z mediami, monitoring mediów i strategię komunikacyjną SJS Experience.

Do obowiązków  OmniPro należy również współpraca  przy organizacji eventów,  pozyskaniu partnerów medialnych i strategicznych oraz budowaniu relacji z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi.

Firma SJS już wcześniej korzystała ze  wsparcia agencji OmniPro.  Obecna współpraca  koncentruje się na działaniach SJS Experience, nastawionego na adrenalinę działu eventów dla miłośników motoryzacji. W  SJS Experience dostępne są zarówno spotkania motoryzacyjne połączone z elementami szkolenia, duże eventy na najsłynniejszych torach wyścigowych Świata, aż po treningi z jazdy sportowej. Szkoła Jazdy Subaru organizuje szkolenia z doskonalenia technik jazdy dla flot samochodowych oraz szkolenia indywidualne. SJS organizuje również imprezy motoryzacyjne z udziałem ikon motoryzacji – Lamborghini Gallardo, Porsche 911, Subaru Impreza STi, Mitsubishi Lancer Evo ze stajni  SJS Experience. Wśród kadry instruktorów SJS są Mistrzowie Polski różnych dyscyplin motoryzacyjnych, w tym aktualny rajdowy Wicemistrz Polski - Kajetan Kajetanowicz.

O firmie:

OmniPro - Agencja Promocji i Public Relations obecna jest na rynku od 2000 roku.
Oferta OmniPro to opracowanie strategii promocji i reklamy, kreacja komunikatu, dobór mediów, PR prasowy, projektowanie i prowadzenie serwisów internetowych, realizacje poligraficzne.
OmniPro to soczyste kreacje, zawsze świeże pomysły i energetyzująca promocja marek.
www.omnipro.pl

SJS - firma specjalizuje się w organizacji i prowadzeniu szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy, zawodów samochodowych i imprez integracyjnych. Początki SJS sięgają 2000 roku, kiedy to została podjęta wspólna inicjatywa Subaru Import Polska i istniejącej od 1995 roku Szkoły Doskonalenia Techniki Jazdy - Auto Trening. Opracowany został wówczas specjalny program dla klientów Subaru Import Polska. Instruktorzy SJS posiadają doświadczenie rajdowe i wyścigowe, jak również zostali przygotowani do swojej roli w jednej z najlepszych szkół jazdy w Europie, czyli Test & Trening GmbH, która ma swój ośrodek w austriackim Teesdorfie. SJS współpracuje między innymi z Maćkiem Wisławskim oraz Kajetanem Kajetanowiczem.  Celem SJS jest tworzenie elity polskich dróg – kierowców jeżdżących bezpiecznie, sprawnie i kulturalnie przeciwstawiając się sytuacji panującej obecnie na polskich drogach.
Oferta SJS skierowana jest do firm dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz chcących obniżyć koszty utrzymania posiadanej floty. SJS organizuje również eventy motoryzacyjne w których uczestnicy mogą zasiąść za kierownicą Lamborghini, Porsche, Subaru Impreza STi, Mitsubishi Lancer Evo.  Opracowany przez SJS zróżnicowany program szkoleń został oparty na bazie najnowszych standardów Europejskich. Wychodząc z założenia, iż aby nauczyć się biegać najpierw musimy opanować sztukę chodzenia, wprowadzono programy podstawowy oraz zaawansowany, które zawierają ćwiczenia o różnym stopniu trudności. SJS oprócz edukacji w zakresie techniki i taktyki jazdy samochodem przekazuje również wiedzę dotyczącą ratownictwa drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy.  Szkolenia przeprowadzane są na torze „Kielce” w Miedzianej Górze. Konfiguracja terenu, pobocza i wytyczone trasy zapewniają warunki niemal identyczne z tymi, jakie spotkać można na normalnych drogach. Dodatkowo specjalnie przygotowana płyta poślizgowa umożliwia trenowanie manewrów przy ograniczonej przyczepności kół, nie powodując zwiększonego zużycia podzespołów w samochodach. Oddziaływanie tych zewnętrznych czynników na psychikę uczestników dodatkowo utrwala wiedzę.
www.sjs.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 14451 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )