Firma » Biznes

SJS Experience – sposób na motywację Twojego Zespołu. Propozycja dla wymagających.

SJS  Experience – sposób na motywację Twojego Zespołu. Propozycja dla wymagających.
Zobacz więcej zdjęć »
Pracownik jest najcenniejszym aktywem przedsiębiorstwa zgodni są pracodawcy, poszukując nowych, atrakcyjnych programów integracyjnych i motywacyjnych. Czemu nie wyjść naprzeciw męskim (choć nie tylko!) marzeniom i nie wyekspediować swoich cennych pracowników na tor wyścigowy w Miedzianej Górze?

Jak komentują bywalcy eventów motoryzacyjnych organizowanych przez Szkołę Jazdy Subaru (SJS) “można tam przeżyć niezapomnianą przygodę, poczuć niesamowite emocje i usłyszeć niepowtarzalny ryk silnika”. Na uczestników czeka bowiem między innymi Lamborghini Gallardo ze stajni SJS Experience.

Szkoła Jazdy Subaru (SJS ) Experience specjalizuje się w organizowaniu emocjonujących eventów motoryzacyjnych dla firm z udziałem prawdziwych legend motoryzacji  - Lamborghini, Porsche, Subaru Impreza STi, Mitsubishi Lancer Evo. Program każdego eventu, dopasowywany jest do potrzeb oraz oczekiwań Klienta, gwarantując uczestnikom niepowtarzalną atmosferę, niezapomniane emocje oraz podniesienie umiejętności prowadzenia samochodu.

Wśród instruktorów SJS są  Mistrzowie Polski różnych dyscyplin motoryzacyjnych, w tym aktualny rajdowy Wicemistrz Polski - Kajetan Kajetanowicz.

Jazdy pokazowe oraz jazdy z uczestnikami mogą wykonywać również  kierowcy z czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Krzysztof Hołowczyc lub Michał Bębenek.

Organizowane przez SJS eventy odbywają się na przystosowanych do tego typu obiektach – ośrodkach szkoleniowych SJS, znajdujących się  w całym kraju. Są to zarówno dawne lotniska, jak i  tory wyścigowe. Głównym i najbardziej polecanym obiektem do realizacji eventów motoryzacyjnych jest  Tor Wyścigowy „Kielce” w Miedzianej Górze.

Do zobaczenia na Torze!
www.sjs.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »