Moda » Odzież

Jak modnie wyglądać w sportowym ubraniu

Jak modnie wyglądać w sportowym ubraniu
Zobacz więcej zdjęć »
Aktualnie panuje wielka moda na sportowy i przede wszystkim zdrowy tryb życia. Rynek modowy dopasowuje się do trybu życia ludzi, dlatego na witrynach w sklepach można spotkać coraz więcej ubrań o tematyce sportowej.


Ubranie dobrane do sportu

Niezależnie od tego jak sport uprawiamy chcemy wyglądać dobrze. Czy to w siłowni czy też na zewnątrz możemy wyglądać dobrze uprawiając sport. Wielka koszulka i rozciągnięte dresy nie wyglądają już dobrze. Co więcej nie współpracują z naszym ciałem. Ubrania muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale także spełniać swoją funkcję - odprowadzać wilgoć i chronić przed przewianiem.

Na sportowo nie tylko na siłownię

Sportowe ubrania wyglądają dobrze nie tylko na siłowni. Właściwie dobrane mogą być idealnym strojem na spotkanie ze znajomymi, imprezę lub na spacer. Wystarczy pamiętać o kilku interesujących połączeniach oraz nie obawiać się eksperymentów. Puszczając wodze fantazji można stworzyć coś ciekawego i niepowtarzającego.

Klasyczne połączenie

Jednym z najbardziej klasycznych połączeń są dobrze dopasowane jeansy, luźny top, ciekawe buty oraz dodatki. W jeansach każdy czuje się dobrze, dlatego też ta kompozycja ma wielu zwolenników. Najistotniejsze w tej stylizacji są dodatki. Ciekawa apaszka, dobrze dobrany zegarek, interesująca torebka czy ciekawy pasek powoduje, że tak dobrane ubrania dobre na każdą okazję.

Trochę elegancji

Niezależnie od tego, czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, egzamin na uczelni lub inna okoliczność, istnieje możliwość dobrego połączenia ubrań sportowych z klasycznymi. Sportowa sukienka lub spódnica będzie świetnie komponowała się z dopasowanym topem lub inną dopasowaną górą. W wersji męskiej istnieje wiele ciekawych połączeń klasycznej koszuli z wygodnymi spodniami i butami sportowymi. Wariacji jest wiele. Jedyne, co nas może ograniczać to wyobraźnia.

Ostatnio panujące modowe trendy pokazują, że ubranie się na „sportowo" nie oznacza jedynie „wygodnie". Można ubrać się zarazem sportowo i bardzo modnie. Wystarczy spróbować!

Inspirację można znaleźć tutaj: http://www.diversesystem.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Suzi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »