Społeczeństwo » Społeczeństwo

Jak napisać dobry anons?

W poszukiwaniu miłości kieruj się sercem. Nie trać jednak przy tym głowy, ale jeśli chcesz szukać miłości w sieci to przyda ci się dobry anons. Przede wszystkim zastanów się, kogo szukasz: przyjaciela, mężczyzny na jedną randkę czy partnera, z którym chciałabyś spędzić resztę życia.

Ogłoszenie napisz tak, by było oryginalne. Niebanalna treść na pewno zwróci uwagę czytającego. Jeśli chcesz poznać kogoś z poczuciem humoru, stwórz  dowcipny anons. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie podzielał Twoją pasję, koniecznie o tym powiadom. Jeśli marzysz o prawdziwej miłości, napisz ogłoszenie, które będzie uczuciowe, pełne namiętności. Anons nie powinien być zbyt długi, bo zamiast zachęcić czytającego do Twojej osoby, szybko go znudzi. Samotni najchętniej odpowiadają na ogłoszenia kilkuzdaniowe, z konkretnie wypunktowanymi oczekiwaniami dotyczącymi wieku, miejsca zamieszkania, wykształcenia czy pasji. Zawsze pisz prawdę! Nie mów, że jesteś szczupłą blondynką, jeśli w rzeczywistości masz kilka kilogramów nadwagi. Jeśli dojdzie do spotkania i tak rzeczywistość wszystko zweryfikuje. Nie wybaczysz sobie, gdy on okaże się wspaniały, ale przestanie Ci ufać z powodu kłamstwa, które padło na początku Waszej znajomości.

Najlepsze portale randkowe

Powstają jak grzyby po deszczu i jest ich tak dużo, że trudno wybrać ten najlepszy, który zagwarantuje Ci poznanie tego jedynego. Oto subiektywny ranking. Może dzięki niemu będzie Ci łatwiej poruszać się w internetowym gąszczu.

eDarling to portal dla wymagających użytkowników, singli. Trzeba wprawdzie wypełnić test, który liczy sobie około 200 pytań, ale dzięki temu idealnie dopasowuje potencjalnego partnera. Platforma posiada liczne certyfikaty bezpieczeństwa i szyfrowanie stron. Niestety, rejestracja jest darmowa ale pisanie wiadomości już nie.  Dzięki Be2 możesz poznać partnera nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, działa w 6 kontynentach. Sympatia.pl to portal, który dba o ochronę danych osobowych, jest płatny.

Zarejestrowanie się na portalu randkowym jest zwykle bezpłatne. Często dostajesz też za darmo tzw. konto premium. Dzięki niemu masz  dostęp do większej ilości ofert. Jednak po krótkim okresie próbnym konto premium staje się płatne i nikt nie przyporo o tym użytkownikowi. Czytaj więc regulaminy portali i zapoznaj się z cennikiem. Nie podawaj nieznajomym, tym bardziej czarującym, blondynom, swoich danych osobowych. Przyjdzie na to czas, kiedy się lepiej.

Biura matrymonialne

Jeśli jesteś na bakier z komputerami i Internetem, możesz skorzystać z usług stacjonarnych, tradycyjnych biur matrymonialnych.  Na pewno w Twojej okolicy znajdziesz chociaż jedno godne polecenia. Wystarczy dobrze się rozejrzeć i zasięgnąć języka. Stacjonarne biuro matrymonialne ma wiele zalet. Nie musisz sama pisać anonsu, robi to za Ciebie doświadczony i dyskretny pracownik po wnikliwej rozmowie z Tobą. Następnie przedstawia Ci kandydatów zarejestrowanych w biurze, którzy według niego najlepiej spełniliby Twoje oczekiwania. Możesz liczyć na ochronę danych osobowych i wysokie standardy bezpieczeństwa. Za usługi takiego biura zapłacisz od 100 do 300 zł. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

alicja.kobalt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »