Dom » Wnętrza

Jak odmienić wygląd salonu?

Jak odmienić wygląd salonu?
Zobacz więcej zdjęć »
Znudził Cię stary wygląd salonu, czy po prostu chciałbyś wprowadzić do niego kilka, drobnych zmian?


Każdy powód do zmiany wystroju jest wystarczająco dobry. Na całe szczęście w tej chwili istnieje tak wiele sposobów zmiany aranżacji wystroju wnętrza, że z całą pewnością nie będzie z tym zbyt dużego kłopotu. 

Jakie dodatki dobrać do salonu, aby go rozjaśnić?

W tym celu zawsze idealnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju rośliny. Pomieszczenia pełne roślin zawsze wydają się weselsze i pełniejsze życia. Aby salon wydał się przytulniejszy, można zainwestować w dwa lub trzy drzewka w ozdobnych, dużych donicach, które staną w kątach salonu. Mniejsze kwiatki warto poustawiać na parapetach bądź na stolikach. 
 
Aby rozweselić ściany, przyda się choć jeden obrazek w białej ramce. Białe dodatki zawsze sprawiają, że pomieszczenia stają się jaśniejsze. Warto powiesić go więc w głównym punkcie salonu, tak, aby przyciągał on wzrok.
 
Warto zadbać także o odpowiednie oświetlenie i obecność szklanych elementów, które naturalnie rozpraszają światło. 
Także jasne i cienkie zasłony z całą pewnością rozjaśnią pomieszczenie.

Jakie meble ustawić w takim salonie? 


Z całą pewnością sprawdzi się pufa w stylu skandynawskim. Pufy skandynawskie mają to do siebie, że są bardzo proste i pasują praktycznie do każdego wnętrza. Warto wybrać te z białym lub jasno-szarym obiciem. Takie pufy spokojnie można ustawić w pobliżu sof oraz stolików. Będą stanowić idealną alternatywę od tradycyjnych siedzisk.
 
Na kanapach ułożyć można różnego rodzaju poduszki, które sprawią, że salon będzie wydawał się przytulniejszy. Warto zadbać o dużą ilość tego typu dekoracji, ponieważ sprawiają one, że przestrzeń wydaje się być lepiej zagospodarowana i przemyślana. Na pufach oraz kanapach ułożyć też można kolorowe, kontrastujące koce.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Meble skandynawskie
http://scandicsofa.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »